- Úvod
- MĚNIČE YASKAWA L1000A řada pro výtahy
- výtahový frekvenční měnič 5.5kW, typ CIMR-LC4A0015BAC
výtahový frekvenční měnič 5.5kW, typ CIMR-LC4A0015BAC

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
- Související zboží1
výtahový frekvenční měnič 5.5kW, typ CIMR-LC4A0015BACobvykle do 3 dnů, skladem 1 ks36 300,00 Kč/ ks30 000,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Maximální výkon motoru: | 5.5kW |
| Výstupní proud: | 14.8A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 380 až 480V~, dle napájecího napětí |
| Rozsah napájecího napětí: | 3 x 380 až 480V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 120Hz |
| Systém řízení: | Skalární řízení bez zpětné otáčkové vazby (U/f) |
| Vektorové řízení bez zpětné otáčkové vazby (OLV) | |
| Vektorové řízení se zpětnou otáčkovou vazbou (CLV) | |
| Vektorové řízení se zpětnou otáčkovou vazbou pro synchronní PM motory (CLV/PM) | |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0.01 až 600s / 0.01 až 600s, lineární nebo S-křivka |
| DC brzdění: | programovatelný výkon, čas a řídící frekvence |
| Elektrické připojení: | bezšroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LCD |
| Vlastnosti analogových vstupů: | 2 vstupy pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10V, -10 až +10V | |
| Přesnost výstupního kmitočtu | |
| zadávaného číslicově/analogově: | 0.01 / 0.1% |
| Další funkce: | 2 analogové programovatelné výstupy, -10 až 10V, 2mA |
| 2 programovatelné digitální výstupy, 5 až 48Vdc, 60mA | |
| možnost zadání až 16-ti referenčních frekvencí | |
| možnost zadání frekvence JOG | |
| 2 bezpečnostní vstupy + 1 monitorovací výstup (EDM) | |
| 8 programovatelných digitálních vstupů, 14 nastavení | |
| komunikační linka RS485 / 422 (max. 115kB/s) | |
| 1 chybový reléový výstup NO + NC | |
| 3 programovatelné reléové výstupy | |
| vestavěný brzdný tranzistor | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| Další vlastnosti: | navrženo pro životnost 3 milióny startů při 165% In |
| regulace otáček až 1500:1 v režimu CLV a CLV/PM | |
| přetížitelnost 150% při 3Hz (U/f), 200% při 0.3Hz (OLV, CLV) | |
| možnost napájení ze záložního zdroje (baterie, UPS) | |
| online ladění, autotuning, deklarovaná desetiletá životnost | |
| options pro průmyslové komunikace: Modbus, CC-Link, | |
| Profibus, CanOpen, DeviceNet, Lonworks, EtherNet IP | |
| Pokročilé výtahové funkce: | ovládání brzdy a stykačů, zobrazení rychlostí v m/s, RPM, Hz |
| online měření skluzu pro přesné zastavení bez zpětné vazby | |
| detekce směru jízdy dle zatížení při provozu z náhr. zdroje | |
| kompenzace momentu dle snímače zatížení kabiny | |
| monitoring pro údržbu a servis |
Parametry
Napájecí napětí3x 380 až 480V, 50 / 60Hz
Výstupní výkon5.5kW
Výstupní proud14.8A
Výstupní napětí3x 380 až 480V, 0.1 až 120Hz
Zboží zařazeno v kategoriích



