- Úvod
- MĚNIČE YASKAWA J1000 nepoužívat do nových aplikací
- frekvenční měnič 0.4kW, typ CIMR-JCBA0003BAA
frekvenční měnič 0.4kW, typ CIMR-JCBA0003BAA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
- Související zboží1
frekvenční měnič 0.4kW, typ CIMR-JCBA0003BAAjen na zvláštní objednávku < 12 měsíců6 027,01 Kč/ ks4 981,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Výkon motoru: | 0.4 / 0.75kW (provoz HD / ND)** |
| Výstupní proud: | 3.0 / 3.3A (provoz HD / ND) |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 230V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 200 až 240V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 400Hz |
| Systém řízení: | V/f Control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0.01 až 6000s / 0.01 až 6000s, lineární nebo S-křivka |
| DC brzdění: | programovatelný výkon, čas a řídící frekvence |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LED |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Přesnost výstupního kmitočtu | |
| zadávaného číslicově/analogově: | 0.01 / 0.5% |
| Další funkce: | 1 analogový programovatelný výstup 0 až 10 V |
| možnost zadání až 8-mi referenčních frekvencí | |
| možnost zadání frekvence JOG | |
| 5 programovatelných digitálních vstupů, 19 nastavení | |
| programovatelný reléový výstup NO + NC, 16 natavení | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| Další vlastnosti: | vysoký rozběhový točivý moment (200% / 0,5 Hz), |
| rozsah regulace otáček 1 : 40, přetížitelnost až 150% | |
| ** Velké zatížení (HD) aplikace s konstantním točivým momentem. Normální zatížení (ND) aplikace s proměnným točivým momentem. |
Parametry
Napájecí napětí200 až 230V, 50 / 60Hz
Výstupní výkon0.4 / 0.75kW (provoz HD / ND)
Výstupní proud3.0 / 3.3A (provoz HD / ND)
Výstupní napětí3x 200 až 230V, 0.1 až 400Hz
Zboží zařazeno v kategoriích



